Легенда

Дівчинці здавалося, що світ схожий на велике тістечко. Глина - немов пишне тісто. Море - як справжня глазур. Сніг - це білий шоколад, а сонце - шматочок мандарини. Дівчинка мріяла ділитися цією красою.  Вона хотіла пекти такі тістечка та робити життя людей солодше. Тому любителька солодощів хотіла знайти рецепт ідеальної випічки.

Якось раз ця мрійниця гуляла в лісі та побачила сову. У птиці на шиї висів ключ. Допитлива дівчинка пішла за совою.  Птаха привела її до закинутого будинку посеред лісу.  Усередині вона знайшла бібліотеку з різними рецептами.  Але одна книга була закрита.  Її палітурка була прикрашена гербом із зображенням сови.

Цей срібний птах сидів на кондитерських приборах.  Під гербом дівчинка побачила замкову щілину та згадала про совиний ключ.  Лісовий птах, задоволено примруживши очі, дозволив дівчинці зняти ключ зі своєї шиї.  Замок клацнув і відкрився. Усередині книги допитлива мрійниця знайшла рецепти ідеальних ласощів.

І ось одного разу дівчинка почула про турнір кондитерів.  Переможець отримає найвище визнання: золоте совине перо та право поставити Знак Сови на свої солодощі.  Дівчинка пішла в дорогу до таємного замку Манжо, який перебував у французьких Альпах. Турнір мав розпочатися опівночі

Мрійниця вирішила зробити своє найкраще тістечко. Дівчинка додала в тісто кілька крапельок цінних інгредієнтів.  Це був еліксир щастя та есенція радості. Їх вона створила за рецептом із таємницею совиної книги.

Дегустація тривала.  Усі до одного кондитери замку Манжо були щасливі та віддали перемогу дівчинці. Вони присудили їй золоте перо та почесне право: ставити Знак Сови на своїх ласощах.

Тепер дівчинка здійснила свою мрію. Вона відкрила власну кондитерську та робить життя людей солодшим і радіснішим. Дівчинці це вдалося, адже вона - володарка Знака Сови.