Історія

Ви не прочитаєте тут історії про фамільні традиції, як у більшості кондитерських.  Не дізнаєтеся про те, як бабуся з дитинства ​​вчила відповідально поводитись із тістом та ділилася своїми секретами казкової випічки.  Євгенія Манжосова - засновник та Бренд-шеф Manzhosova Patisserie, виросла в родині без кухарів та кондитерів.  Але пристрасть до створення здорових та легких десертів переросла в роки навчання у кращих кондитерів Франції та Іспанії, стажування в європейських майстернях, численні експерименти та, як результат - в кондитерську Manzhosova Patisserie з невеликим sweet-румом.

 "Наша країна обдарувала всім необхідним: ароматними ягодами, корисними фруктами, овочами й травами з багатогранними смаками. Від нас потрібно лише трішки - поважати її дари, усвідомлено їх приймати та використовувати в своїх десертах" - Євгенія Манжосова.

Ми завжди відкриті новим знайомствам та партнерам.

Якщо Ви хочете радувати своїх гостей вишуканими або просто якісними й смачними десертами, тоді дзвоніть нам за телефоном 063 763 17 06, або пишіть ymanzhosova@gmail.com 

А також, ми завжди в пошуку друзів із постачання якісних продуктів, гарної упаковки та нового обладнання. Надсилайте нам на пошту Ваші пропозиції, і ми із задоволенням їх розглянемо.