Блог

12.04.2021 Статті

Солодощі для корпоратива. Як вибрати і в чому різниця

Вчені підрахували, що в середньому за рік кожен українець з'їдає 15 кг різних солодощів. За такою статистикою, серед Ваших клієнтів, партнерів або колег, напевно, більшість ласунів. Тоді навіщо даруєте календарі і чашки з логотипом компанії, якщо можна піднести оригінальний і смачний презент?

13.02.2021 Статті

Що подарувати на День закоханих

Хочете порадувати свою другу половинку, але не знаєте, що подарувати? Наша стаття допоможе визначитися з вибором, який принесе масу задоволення і радісних емоцій.

22.01.2021 Статті

Як та чим порадувати себе на карантині

Объявили карантин, закрыли кафе и развлекательные центры - что делать? - Нет повода для грусти!

Получать удовольствие запросто можно, не выходя из дома.

Мы докажем, что локдаун можно провести вкусно, весело и с пользой для организма. 

05.01.2021 Статті

Королівський еклер - тістечко, про яке ходять легенди

Еклер, який знаємо ми, - твір рук талановитого кулінара Марі-Антуана Карем, який був не тільки кухарем королів, а й гордо носив титул короля кухарів. Популярність солодощі прийшла в середині XIX століття.

24.12.2020 Статті

Кенді-бар - відзначаємо свято на 5+

Нові тренди перетворили звичні торт, цукерки та тістечка в окрему частину церемонії. Хочете організувати будь-яке святкування з WOW ефектом ?? Потрібен кенді бар!

18.12.2020 Статті

Кращий новорічний подарунок дітям

Дізнатися заповітні мрії легко - пишемо з дітьми лист Діду Морозу і скоріше вживаємося в роль чарівника. А що б ще такого покласти під ялинку, щоб дитяча радість розплескалася по всьому будинку? Звичайно, ж солодощі! Якщо Ви злегка в подиві від розкішного вибору, цей смачний огляд для Вас.

06.12.2020 Статті

Що важливо знати про мусові десерти

Совершенство вкуса муссового торта

Відображено 1 по 7 з 7